בתור העיר המובילה בישראל בכל מה שקשור לבילויים ואטרקציות, שוהם מציעה שפע של אפשרויות מהדרות עבור כל הגילאים כולל ילדים. אין פלא איפה שאנשים רבים המחפשים פעילות לילדים בשוהם נתקלים בשאלה – איך לדייק בבחירה ולדאוג שההנאה באמת תהיה מושלמת. בשורות הבאות ניתן כמה המלצות בנושא.

פעילות לילדים בשוהם? ממש לא חסר!

 

קצרה היריעה מלמנות כל פעילות לילדים בשוהם ואפילו לא חלק קטן מהאטרקציות שבעיר הגדולה. על קצה המזלג נציין את חופי הים ופעילויות הספורט הימי למיניהן, את הלונה פארק עם שלל המתקנים החדישים וכן פארקי שעשועים מתקדמים נוספים, את מוזיאון המדע שמציע מגוון תערוכות קבועות ומתחלפות מעוררות עניין, את נחל ופארק הירקון שבהם ניתן להשכיר אופניים וסגוויי (בהתאם לגיל), ועוד הרשימה ארוכה מאוד. הבעיה היא כאמור, איך לבחור פעילות לילדים שתתאים במדויק לצרכים שלכם? בואו נראה.

 

לדבר עם הילדים

 

מאחר שהפעילויות מיועדת לקהל יעד ספציפי, הילדים האהובים שלכם, הרי שחשוב להתייעץ איתם. ספרו להם על התוכנית לצאת לבילוי ופעילות ושאלו אותם האם יש להם איזו העדפה או חלום. למשל, יהיו ילדים שמייד ישיבו שחדר בריחה הוא הבחירה הנכונה, אחרים יעדיפו את הלונה פארק, חלקם דווקא יעדיפו בילוי במתחם קניות חדיש כמו שרונה מרקט, וכן הלאה.

פעילות לילדים בשוהם

מה אתם רוצים להשיג?

 

עם כל הכבוד לילדים, ויש הרבה כבוד, לא תמיד הרצונות שלהם יכולים להתגשם במלואם. לדוגמא, ייתכן שהדבר שהילד הכי רוצה הוא ללכת לסרט קולנוע או למתחם משחקי וידאו בשוהם, אבל אתם רוצים פעילות עם יותר ערך מוסף. לכן, חשבו עם עצמכם מה המטרה: האם מדובר בבילוי וכיף בלבד? האם מדובר בזמן איכות ולא ממש משנה מה הפעילות? האם הייתם רוצים לתרום לתחומי העניין של הילד? פעילות חינוכית ומלמדת? וכיוצא בזאת.

 

זמנים ועלויות של פעילות לילדים בשוהם

 

חשוב לזכור שלא כל פעילות לילדים בשוהם מתקיימת לכל אורך השנה, בכל ימות השבוע או בכל שעה. לכן, הגדירו היטב את הזמן הפנוי שבו אתם מתכוונים לצאת לפעילות, ובדקו שהאטרקציה המסוימת אכן פעילה באותו יום ושעה. תוכלו לעשות זאת דרך אתרי תיירות למיניהם, דרך האתר של החברה עצמה, וגם בהתקשרות ישירה אל המקום.

 

סוגיה נוספת היא כמובן העלויות של הפעילות. כשם שיש שפע של אטרקציות כך גם טווחי המחירים משתנים מאוד. כך למשל, בילוי על חוף הים יכול להסתפק בכמה עשרות שקלים על ארטיקים (אם מביאים כריכים ומים מהבית), ואילו ביקור במוזיאון או בילוי במתחם קניות יכולים להגיע למאות שקלים – תלוי גם במספר הילדים. לכן, הגדירו מראש את התקציב שאתם מוכנים להקדיש למטרה זו, ומצאו פעילות בתחום זה העונה על ההגדרות הקודמות.