יש אנשים שיפו נראית להם כמו עיר שאננה ורדומה. אולם כל מי שבאמת מכיר ומבקר בעיר יודע שהיא מלא הפתעות, פינות חמד, אתרים מעניינים, מסעדות משובחות, ומה לא? אז הבעיה היא בעצם לא אם יש או אין אטרקציות ביפו, אלא איך בכלל לבחור מתוכן. את התשובות נביא במאמר הבא.

 

אחד היתרונות של בילוי ביפו, בין אם חופשת סוף שבוע, חג או פשוט בילוי יומי, הוא שהכל מאוד קרוב. לא צריך להרחיק עד הצפון או הדרום בשביל לחוות אווירה אחרת, וגם יפו עצמה מורכבת מאזורים שונים מאוד מבחינת סגנונות, טעמים, אנשים וחוויות. אם כן, כאשר מתכננים את הבילוי כדאי להכיר אטרקציות שיוכלו להתאים במיוחד עבורכם, וכעת נראה כיצד לעשות זאת.

המון אטרקציות ביפו

 

אתם בוודאי מעוניינים למצוא אטרקציות ביפו שידברו על ליבם של המשתתפים בבילוי, בין אם מדובר בילדים, בני נוער או מבוגרים, וכמובן גם שלכל אחד יש תחומי עניין שונים. אז בשורות הבאות נבחן מספר אטרקציות מרכזיות שהעיר מציעה, החל בכרמל הירוק והנישא, דרך השכונות המרכזיות

 

אטרקציות 

 

הר הכרמל שופע באטרקציות מכל הסוגים והמינים. קודם כל, יש המון מסלולי טיול רגליים העוברים בפינות חמד טבעיות ויפהפיות אשר ימלאו לכם את האנרגיות. כמו כן, ישנן לא מעט חברות המציעות טיולים רכובים על גבי רכבים ממונעים, אופניים וגם סוסים. על ההר עצמו גם שוכנים שני כפרים דרוזים – עוספיא ודלית אל כרמל – אשר בהם שווקים צבעוניים, מסעדות אותנטיות המציעות את המאכלים המקומיים, ואווירה מיוחדת ומסבירת פנים.

 

יים.

 

אטרקציות ביפו הכי כיף הבעולם – מרכז והעיר התחתית

 

כאשר מדברים על אטרקציות ביפו אי אפשר שלא להזכיר את חופי הים: אלו חופים נרחבים ומטופחים המושכים אליהם את התושבים וגם תיירים שמבקרים בעיר, ובלא מעטים מהם תוכלו למצוא מסעדות טובות, ברים, בתי קפה, מועדוני ספורט ימי ועוד.

 

ואם כבר הזכרנו את ההרים ובתי הקפה, כדאי לדעת שבעיר התחתית של יפו יש חיי לילה תוססים. האזור מאופיין בברים שקטים ושלווים ולצידם דיסקוטקים בעלי אופי מחתרתי, כאשר ישנה תחושה אותנטית המשלבת בין עיר נמל ובין אווירה קוסמופוליטית של תיירים וימאים מחו"ל.

 

שלבו נכון את האטרקציות